Informacija prekybininkams

2023-12-11

Turgus 2023-12-24 ir 2023-12-31 nedirbs.

2022-04-11

Rietavo turgus per Šv. Velykas nedirbs.

2021-05-06

SVARBI INFORMACIJA !

„Ar galima prekyba turguje esančiuose kioskuose ir paviljonuose?“

Nuo š. m. gegužės 3 d. leidžiama veikti visiems kioskams ir paviljonams, įskaitant paviljonų kompleksus su dengtu stogu, esančius turgavietėse.

Kioskai ir paviljonai, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, gėlių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių, laidojimo reikmenų pardavimas (toliau – būtinosios prekės), turi užtikrinti 15 m² prekybos plotą vienam lankytojui arba vienu metu aptarnauti ne daugiau kaip vieną asmenį atskiruose paviljonuose ir (ar) parduotuvėse, o visos likusios prekybos vietos – užtikrinti 20 m² prekybos plotą vienam lankytojui arba vienu metu aptarnauti ne daugiau kaip vieną asmenį atskiruose paviljonuose ir (ar) parduotuvėse.

Turgavietėse ar kitose prekybos vietose, kuriuose veiklą vykdo daugiau nei viena parduotuvė ar vienas prekybininkas ir kuriuose būtinųjų prekių parduotuvės bei parduotuvės ir paviljonai, turintys tiesioginį įėjimą iš lauko lankytojams arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės ar paviljono lankytojai, prekybos plotas sudaro mažiau kaip 50 proc. viso prekybos centro, turgavietės ar kitos prekybos vietos prekybos ploto, vienu metu galinčių būti lankytojų skaičius apskaičiuojamas pagal bendrą prekybos centro, turgavietės ar kitos prekybos vietos prekybos plotą, kurio vienam lankytojui turi tekti ne mažiau kaip 50 m2, arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo.

Vykdyti prekybą šeštadieniais ir sekmadieniais kol kas yra draudžiama. Draudimas netaikomas:

Parduotuvėms ir paviljonams (išskyrus paviljonų kompleksus su dengtu stogu, esančius turgavietėse), turintiems tiesioginį įėjimą iš lauko lankytojams arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės ar paviljono lankytojai;

Kioskams;

Ne maisto prekių prekybai lauko sąlygomis nuo laikinų prekybos įrenginių;

Ne prekybos patalpose sudaromoms sutartims (išnešiojamoji prekyba);

Vaistinėms;

Parduotuvėms ir prekybos vietoms, veikiančioms oro ir jūrų uostų keleivių išvykimo terminaluose;

Parduotuvėms, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, gėlių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių, laidojimo reikmenų pardavimas.“

Deja, UAB „Rietavo turgus“ esantys kioskai-stoginės dar negali dirbti. Būkime supratingi ir dirbkime kaip ir praėjusį sekmadienį. Prekiaujantys rūbais, ūkinėmis prekėmis ir kt. gali prekiauti kitose prekybinėse aikštėse nuo stalų arba prekybinėse palapinėse.

https://eimin.lrv.lt/…/dazniausiai-uzduodami-klausimai-1

2021-04-07

SVARBI INFORMACIJA !

2021-04-11 Rietavo turgus jau dirbs! Galima bus prekiauti visose prekybinėse aikštėse, išskyrus namelius-stogines. Maloniai kviečiame prekybininkus ir pirkėjus!
Primename prekybininkams – testuotis.
Nepamirškime kaukių, dezinfekcijos ir atstumų laikymosi, kontakto laiko, saugokime save ir kitus.

————————————————————————————

2020-12-14

SVARBI INFORMACIJA !

Nuo 2020 12 16 d įsigaliojus naujam LR Vyriausybės nutarimui, draudžiama Rietavo turgaus veikla. Atnaujinus prekybą, paskelbsime.

————————————————————————————

2020-04-30

SVARBI INFORMACIJA !

Rietavo turguje nuo 2020 05 03 dienos atnaujinama visa prekyba.

Prekybininkus ir pirkėjus prašome dėvėti asmens apsaugos priemones, laikytis saugaus rekomenduojamo atstumo.

2020-04-23

SVARBI INFORMACIJA !

Rietavo turguje nuo 2020 04 26 dienos jau atnaujinama prekyba maisto produktais, augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis.UAB „Rietavo turguje“ nuo 2020-04-26 atnaujinama prekyba maisto produktais, augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis. Prekybininkus ir pirkėjus prašome dėvėti asmenines apsaugos priemones, laikytis saugaus rekomenduojamo atstumo.

2020-03-16

Dėl koronaviruso nedirbs UAB „Rietavo turgus“

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas 

2019-04-15

Rietavo turgus per šv. Velykas nedirbs

————————————————————

2018-12-12

Rietavo turgus dirbs 2018-12-23 ir 30 dienomis